ماشین تبدیل شونده J-deite RIDE رویای ترنسفورمرز را محقق می‌کند

ماشین تبدیل شونده J-deite RIDE یکی از جذاب‌ترین محصولات سال‌های اخیر است که می‌تواند همانند چیزی که در فیلم ترنسفورمرز دیده بودید، به ربات تبدیل شده و دوباره به حالت قبلی خود بازگردد.

موارد مختلفی وجود دارد که مردم در صنعت خودرو به دنبال آن هستند. برخی به دنبال عملکرد خوب و سرعت بالا هستند. برخی مصرف سوخت اقتصادی را ترجیح می‌دهند و برخی دیگر نیز می‌خواهند خودروی آنها به یک ربات ۴ متری (۱۳ فوتی) تبدیل شود. اگرچه تا به امروز محصولات متعددی برای دو دسته اول توسعه پیدا کرده است، اما به لطف ماشین تبدیل شونده J-deite RIDE ، رویای داشتن چنین محصولاتی یک قدم به واقعیت نزدیک‌تر شده است. J-deite RIDE در واقع یک خودرو است که همانند کارتون‌ها می‌تواند به ربات و سپس ماشین تبدیل شود. هرچند، سرعت انجام این کار کمی پایین‌تر از فیلم‌های سینمایی خواهد بود.

Brave Robotics مسئولیت طراحی و توسعه RIDE را بر عهده داشته و شرکت Asratec نیز مسئول کنترل‌های نرم افزاری ربات بوده است. این کنترل‌ها که با عنوان V-Sido شناخته می‌شوند، حرکت‌های خودرو و رباتیک و همچنین خود عملیات تبدیل را پوشش می‌دهند.

ربات پیش رو با کمک Kunio Okawawara توسعه پیدا کرده است؛ یک طراح مکانیک که به خاطر طرح‌های سبک مکا خود برای “Mobile Suit Gundam” و دیگر انیمیشن‌ها شناخته می‌شود.

ماشین تبدیل شونده J-deite RIDE در تعامل با “Sansei Technologies” توسعه پیدا کرده است. این کمپانی قصد توسعه این فناوری برای استفاده در سواری‌ها و گردش‌های تفریحی در پارک‌ها را دارد. مدل فعلی می‌تواند برای تفریحات، رویدادها و هر چیز دیگری که شما دارید، به کار گرفته شود.

ماشین تبدیل شونده J-deite RIDE

این ربات تبدیل شونده قرار است در تاریخ ۵ می (۱۵ اردیبهشت) در فستیوال !GoldenWeek DOKIDOKI Festa All Working Cars Assemble در توکیو نمایش داده شود. به علاوه، نمایشگاه IAAPA Attractions Expo 2018 که نوامبر امسال در فلوریدا برگزار خواهد شد نیز میزبان این ربات خواهد بود.

تصاویر ماشین تبدیل شونده J-deite RIDE

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید