استخدام درشرکت پارس نانوآنالیز

پارس نانو آنالیز از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داده است و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد و توسعه دهد.حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم ماست. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد شغلی است. شما برای استخدام در شرکت پارس نانو آنالیز ، می‌توانید به جدولِ فرصت­های شغلی که در همین بخش قرار دارد، مراجعه نمائید و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.

شرایط همکاری با ما

جهت همکاری با ما  درهرکدام از شاخه های زیر مهارت دارید لطفا فرم استخدام را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

کارورز

متقاضی محترم لطفا بعد از مطالعه ی شرایط احراز، به منظور استخدام به عنوان کارورز با عناوین شغلی نیروی کار فنی ، حسابدار و غیره... با انتخاب گزینه فرم استخدام برای شغل درخواستی خود، فرایند ثبت نام را تکمیل فرمایید.

فرم استخدام

پرسنل شرکت

متقاضی محترم لطفا بعد از مطالعه ی شرایط احراز، به منظور استخدام در شرکت با عناوین شغلی نیروی کار فنی ، طراح وب سایت و غیره... با انتخاب گزینه فرم استخدام برای شغل درخواستی خود، فرایند ثبت نام را تکمیل فرمایید.

فرم استخدام

پرسنل فروشگاه

متقاضی محترم لطفا بعد از مطالعه ی شرایط احراز، به منظور استخدام در فروشگاه با عناوین شغلی فروشنده ، کارشناس فروش و بازاریاب و غیره... با انتخاب گزینه فرم استخدام برای شغل درخواستی خود، فرایند ثبت نام را تکمیل فرمایید.

فرم استخدام